4.10.2017 / Gösterim Sayısı : 404

Ahi Evran Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Ekonomisi Bölümü Öğrencileri ile Tanışma Toplantısı

#Ziraat Fakültesi Öğrenci Tanışma
İlimiz Ahi Evran Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Atilla TAŞKIN ve Tarım Ekonomisi Bölümü Öğretim Üyeleri Yrd. Doç. Dr. Mustafa KAN, Yrd. Doç. Dr. Arzu KAN ve Yrd. Doç. Dr. Başar ALTUNTAŞ’ın davetleriyle İl Müdürümüz Sayın Kenan ŞAHİN, Ahi Evran Üniversitesi Ziraat Fakültesi konferans salonunda Tarım Ekonomisi Bölümü birinci sınıf öğrencileriyle Mesleki Uygulama dersi kapsamında tanışma toplantısına katıldı.
Toplantı esnasında öğrenciler ile tanıştıktan sonra ülkemiz tarım ve hayvancılığı hakkında genel bilgiler veren Sayın ŞAHİN; İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğümüzün tarım ve hayvancılık alanında yürüttüğü çalışmalardan ve faaliyet gösterdiği alanlar ile ziraat mühendislerinin görev ve sorumluluklarından bahsederek Ziraat Mühendisliğinin geleceğin mesleklerinden biri olduğuna, tarım ve hayvancılığın gelişimi sürerken Ziraat Mühendislerine büyük görevler düştüğüne değindi.
Toplantı sonunda bu organizasyonun düzenlenmesini sağlayan Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Atilla TAŞKIN ve Tarım Ekonomisi Bölümü Öğretim Üyeleri Yrd. Doç. Dr. Mustafa KAN, Yrd. Doç. Dr. Arzu KAN ve Yrd. Doç. Dr. Başar ALTUNTAŞ ‘a teşekkürlerini sunan İl Müdürümüz öğrenciler ve öğretim üyeleri ile hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra Fakülteden ayrıldı.
''